Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Pamela Kovaçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Pamela Kovaçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Pamela Kovaçi lindur dhe rritur ne Elbasan. Pjesmarrese ne aktivitete te ndryshme muzikore si: Perform-fest, The mams, Gjeniu I Vogel etj. Ka intepretuar kenge te ndryshme te kengetareve te njohur por edhe kenge te kompozuara nga kompozitore te njohur. Eshte njohse dhe adhuruese e muzikes bashkekohore por dhe asaj klasike e bluz, xhaz etj. Studion per muzike. Në Dhjetor 2012, Pamela Kovaçi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare



  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mishela Rapo

Artemisa Mithi

Adea Pula

Vjollca Osmani

Jona Pepkolaj

Arsinda

Desara Smakaj

Irena Metalla

Vanesa Sono

Irsa Qosja

Tags: Pamela Kovaci, Pamela Kovaçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet