A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Pamela - Mos  (Feat. Soni Vogel)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/09/2017

2017-09-13T15:59:27

Featuring

Soni I Vogel

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Sebastiana BrecaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos" kënduar nga Pamela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pamela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Durim Malaj - Mos

Mos ma prekni plagen
Që për të po m'dhemb
Mos ma prekni lotin
Që për të po m'del
Mos ma prekni zemrën
Që për të është dridhur
Se ndarja e trupave dhemb
Kur shpirtrat jan të lidhur

Mos, mos më lini ta takoj
Se s'mundëm t'i përballoj
N'përqafim të saj do t'përfundoj

Oh mos, mos më lini ta takoj
Prap me të do t'gaboj
Se s'mundëm t'mos e dashuroj
Se s'mundëm t'mos e dashuroj

Mos ia thoni emrin
Se shum e kam dashtë
Zemra nuk pranon
Të mos jemi bashkë
Mos ma prekni zemrën
Që për të është dridhur
Se ndarja e trupave dhemb
Kur shpirtrat jan të lidhur

Mos, mos më lini ta takoj
Se s'mundëm t'i përballoj
N'përqafim të saj do t'përfundoj

Oh mos, mos më lini ta takoj
Prap me të do t'gaboj
Se s'mundëm t'mos e dashuroj
Se s'mundëm t'mos e dashuroj

Rruga - Mos

Jepi Volum te degjohet shume
Sonte ekipi e merr persiper kte pune
nga gjith ky llum percjell si lum
Repin e rruges te paster pa opium.
Eshte F edhe I ose rap dinastia
Rruga me cunat apo compania
Abra katabra nisi magjia
shfaqet dhe zhduket ne music mafia
Jan ata po prap qe ty te than
per rrugen per gjera tamam
per shtetin pisllekun qe ka ne cdo ane
RRUGA ti e di djalosh shume gjigand

Ref x2
Hey Shoku MOS jo MOS provo te luash
Hey Shoku MOS Perndryshe shume do vuash
Hey Shoku MOS jan IDEALET qe vin
Ska Shtet Burr nen ta din Ata ti fusi ne Vij

Solla tema mbi tem edhe stile mbi stil
sa her me Real behet fjala kur vi
RESPEKT per ata qe treguan dashuri
qe sehodhen moment jo mundimin tim
flas per cuna per goca per tipa per bossa
per njerez te rruges shok qe si njofa
jo shqipe laraska fytyres me maska
qe shiten e blien thjesht per dy fansa
dhe futem ne zon me nje mission
per lirin e rymes qe e ben monoton
eshte A-ja Dhe ZH-ja e Hip Hopit kupton
qe thjesht me dy fjal si leter te shukros
kuptove o losh tema eshte Mos
kujdes ca do thuash si do reagosh
djali ne ajer me rima edhe flows
si skani te mpin edhe te nxjer OFF

Ref x2
Hey Shoku MOS jo MOS provo te luash
Hey Shoku MOS Perndryshe shume do vuash
Hey Shoku MOS jan IDEALET qe vin
Ska Shtet Burr nen ta din Ata ti fusi ne Vij

Eshte idea rap kultura rap
futem me free qe jo nuk e kap
jo nuk ma ndjen shkruaj ca ndjej
per shoket qe iken dhe mo jo nuk kthehen
direkt e na rruga jap reaksion
per fallco mc-z qe sdin ca kerkojn
qe jo nuk ariten moment te kuptojn
ate qe ne bejm dhe ate qe thon .
Tjeter repist dhe tjeter reper
tjeter MC dhe tjeter gangster
tjeter i drejt dhe tjeter pa vler
qepe me mire dhe mbylle me nder
jo mbylle me nder jo mbylle me nder
WELCOME IN HELL

Stelina - Mos

Stelina
Sdu prada as luiviton veq thu jom hot 1000 qe bon je gentelmen nese e mshef shej ku me ma lon nese para meje e man kohen omejzi zemren tone po du me ma dhon ton kohen bashk na dy me kon yeah emrin tem ma permejaa jo jo jo emrin tem askush sun e nxen uuuu thuje se pom don uuu mos e le ma von uuuu sni per kerkon um pelqen kur e vrej qe ti pom xhelozon uuuu thuje se pom don uuuuu mos e le per ma von uuuu sni per kerkon um pelqen kur e vrej qe ti pom xhelozon

Blasta:
Krejt i kalli prada guxhi met kallxu qe per ty huqi ftyra jote zemren gjak ma mushi dashnin per ty se hupi edhe nese rritet duqi fjalt i bojna vepra sa her mrrina te kauqi
Tekse mvjen me shkru per ty dit per dit pranin tone dhezna si mu kun qibrit jo veq 1000 here po ta thom pa limit nese fjalt i mer era ti bi me teleferik

Yeahh tekste mvjen me shkru per ty dit per dit pranin tone dhezna si mu kon qibrit jo veq 1000 here po ta thom pa limit nese fjalt i mer era ti bi me teleferik

Stelina:
Kqyrem veq nje her ne sy lexo se qka ndjej per ty mos prot jo as nje moment kur edhe un edhe ti per dit jena vettt
Zemren tone po du me ma dhon ton kohen bashk na dy mu kon jeee emrin tem mos ma permaaa jo jo jo emrin tem askush sun e nxeja uuuuu thuje se pom don uuu mos e le per ma von uuuu sni per kerkon um pelqen kur ti pom xhelozon
Uuuuu thuje qe pom don uuu mos e le per ma vin uuuu sni per kerkon um pelqen kur ti pom xhelozon

Blasta:
Tekste mvjen me shkru per ty dit per dit pranin tone dhezna si mu kon qibrit jo veq 1000 here po ta thom pa limit nese fjalt i mer era ti bi me teleferik jejj

Tekste mvjen me shkru per ty dit per dit pranin tone dhezna si mu kon qibrit jo veq 1000 here po ta thom pa limit nese fjalt i mer era ti bi me teleferik


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018