Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Panajot Malaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Panajot Malaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Maj 2012, Panajot Malaj publikon videoklipin "Dhenderr Te Me Bej Nena", në bashkëpunim me Kozeta Shabani. Më datë 25 Dhjetor 2017, Panajot Malaj publikon videoklipin "Vallja Te Mos Ndalet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bardhi Zdrava

Sulo Latifi

Hasan Marra

Altin Marra

Viktor Kulaj

Muharem Ramaj

Tiku I Permetit

Ramadan Kllorgji

Pellumb Plaka

Cim Turtulli


Tags: Panajot Malaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet