A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Panajot Malaj
Not Yet Rated

Panajot Malaj is a singer. Më datë 12 Maj 2012, Panajot Malaj publikon videoklipin "Dhenderr Te Me Bej Nena", në bashkëpunim me Kozeta Shabani.

Më datë 25 Dhjetor 2017, Panajot Malaj publikon videoklipin "Vallja Te Mos Ndalet".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019