Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pancho & The Grip - Ghetto (Feat. Binny Smalls)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

oooo se ven i dekt o, qe naten nuk sillen as qent, mledhen tash kejt retë,qaj qe merr nuk jep pret se tjetri qet..x2

B.S.-Reality thats me with a ghetto mentality me qasi rri menen e kem free pasha qat shoqni qe sun u bonem kurr shpi pi merzise m sheh tu u rrugav n shpi..I am ready to die BIG qashtu jom tu u ni tash i vesht n kat zi,maj zi per ardhmeri per ardhmeri what a fuck what you thing is gonna be..
what a..what you think is gonna be....

oooo se ven i dekt o, qe naten nuk sillen as qent, mledhen tash kejt retë,qaj qe merr nuk jep pret se tjetri qet..x2


Ky tekst u dërgua nga  albes

Pancho & The Grip - Ghetto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ghetto".
3. Video është e këngës "Ghetto", por nuk këndohet nga Pancho & The Grip.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga PanchoCity:


Komente 0