Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora Gostivari - Kalle, Kalle Cigaren Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jalla mka mar malli nan
me kall ni cigare
me kall ni cigare
e mei hjek merzit
o te ksaj dynjaje
ajt ksaj dynjaje.

refreni
Kalle kalle kalle cigaren
ajde qik e ke mar er
kalle kalle kalle cigaren
ajde qik e ke mar er
cigarja ta hjek merzin
me naze ti kur e pin
cigarja ta hjek merzin
me naze ti kur e pin.

Ajde qik e kallim bashk
ni marlboro lighte oh
ajde qik e kallim bashk
ni marlboro lighte
me shperla fytin ajde
gajle mos me bajte
me shperla fytin ajde
gajle mos me bajte.
Cover: Adem Ramadani - Kalle Kalle
Pandora Gostivari
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/12/2022
Orkestrimi: Alldin Sallahi
Video Produksioni: Jehona
Studio: Elize, Gostivar


Pandora Gostivari - Kalle, Kalle Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle, Kalle Cigaren".
3. Video është e këngës "Kalle, Kalle Cigaren", por nuk këndohet nga Pandora Gostivari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora Gostivari:


Komente 0