Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Diamant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2*

sje i pari e sje as i dyti
je i vetmi qe prita e priti
tona me pasuri mem dhuri
skisha me te zevendesu
skisha zvendesu

refreni
2*
diaman , diamant ti je diamat
ti per mua o shpirt ti je shum i zjarte

2*
ti me stil me rroberove o zemer
jam e jotja prej kok e ne themer
je parajsa qe e kam enderu
tkam imagjinu tkam imagjinu

refreni
2*
diaman , diamant ti je diamat
ti per mua o shpirt ti je shum i zjarte


Ky tekst u dërgua nga LeonardPandora
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Artan Kastrati


Pandora - Diamant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamant".
3. Video është e këngës "Diamant", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0