Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Nuk E Paskam Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Nuk e paskam dit
se sa eshte veshtir
te jetoj pa ty.
u ndava nga ti
dhe tash me vjen keq qe shpinen ta kam kthy.

sonte do te kerkoj falje
ah zdua te na vras kjo ndarje.
jemi dashur qe nje koh te gjat
jo veq per nje dit e as per nje nat
se di pse kurr spatem fat.

jemi dashur qe nje koh te gjat
jo veq per nje dit e as per nje nat
se di pse kurr spatem fat.

thell ne syt e tu po e verej qe perseri me ndjen.
nese sjam me ty e askuj ne jet me nuk do te jem.

sonte do te kerkoj falje
ah zdua te na vras kjo ndarje.
jemi dashur qe nje koh te gjat
jo veq per nje dit e as per nje nat
se di pse kurr spatem fat.

jemi dashur qe nje koh te gjat
jo veq per nje dit e as per nje nat
se di pse kurr spatem fat.


Ky tekst u dërgua nga  rinaPandora
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Artfabe


Pandora - Nuk E Paskam Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Paskam Dit".
3. Video është e këngës "Nuk E Paskam Dit", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0