Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Knova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knova".
3. Video është e këngës "Knova", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Knova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/05/2012

2012-05-15T11:37:28+00:00Veq me keng e valle o shok jalla ju shkoft jeta haroni kto halle le tkallet atmosfera.

Gzohem kur ju sho karshi sa mir po mshkon zani knova tallava per ju e u dha duhani (2x)

Veq me kng e valle o shok ju shkoft jeta haroni kto halle le tkallet atmosfera (2x)

A sa mir po luni aman po ju lumt dora, me zemer e shpirta o shok po ju knon Pandora (2x)

Veq me kng e valle o shok ju shkoft jeta haroni kto halle le tkallet atmosfera (2x)


Ky tekst u dërgua nga Arben
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet