Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - E Verteta Dhemb

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Verteta Dhemb".
3. Video është e këngës "E Verteta Dhemb", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - E Verteta Dhemb  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Kafja E Mengjesit"

Këngë e albumit:

"Diamant"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Me mirë e ndjeva vetën
Kur ta thash te vertetën
E vërteta dhemb ...
Per ty s'isha e vetmja
Ishte edhe ajo tjetra
Qe rahat s'te len

Ndoshta kete gjë e paske pritur,qe te ndjehëm e braktisur
Sepse të pelqen
Zemren kur ma then
Me ndave nga t'mirat e jetës dhe kete gjë s'ja fali vetes gjithmon do te vuj
se jam zemrë e huj

S'dua qe ti puth
S'deshiroj me i pa
Buzet qe m'kan vra
S'dua qe ti puth
Qoft as per nje nate
Buzet qe kan ber makat


Ky tekst u dërgua nga Cokolat.creme.de.la.creme
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet