Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - 100 Vjet Pa Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"100 Vjet Pa Ty"

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Qka pom vyn pranvera
dhe kjo pasuri
kur humba ma tshtrejten
hej hej hej

Shtrejten dashuri
n'Zemren tem , emrin tand
me zjarr e kam shkru
S'egziston asgje nbot
qe ka per me shu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i re un
do te vdes per tyyy..

Me perkdhel vetmia
Ne netet pa gjum
dashuria yte hej hej hej
Me mori si lum

Ndoshta eshte 1 jet pak
ty me ta kushtu
Ndoshta ma mir eshte 2 her
per ty me jetu

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy

Ref: 100 vjet pa ty hej hej hej
Sdo tkem gjum ne sy
edhe nese vdes i ri un
do te vdes per tyyyyy


Ky tekst u dërgua nga Xxx
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet