Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Ruaju Djalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ruaju Djalo".
3. Video është e këngës "Ruaju Djalo", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Pandora - Ruaju Djalo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Diamant"

Këngë e albumit:

"Super Star Gold (Vol. 7)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+01:00me ti puth dy syt e ballit
dy mi vjet kishe jetu 2x
me ti puth buzet e embla
neper gjak kisha garu 2x

ruju djalo ruju sa ske
ra ne dashuri te preku dora
ime ska me pas ilaq per ty 2x

e lezetshme jam o djal e
nga goja me rrjedh mjalt 2x
krejt ti baj prej dashnije
nuk ti baj o per inat 2x

ruju djalo ruju sa ske ra
ne dashuri te preku dora ime ska me pas ilaq per ty 2x

ruju djalo ruju sa ske ra
ne dashuri te preku dora ime
ska me pas ilaq per ty 2x


Ky tekst u dërgua nga Zeshkanja
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë