Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Pandora - Ndoshta Neser Nuk Jam Gjall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Komente

3 🔥

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"100 Vjet Pa Ty"

Këngë e albumit:

"Baladat E Shpirtit"
Kanë kaluar ditë e netë qe un jetoj vet
E vetmuar, zemra e shkret nje lajm po e pret
E vetmuar, zemra e shkret nje lajm po e pret

Ref.
Un pa ty Jetoj kot
As vet se di sa kam derdh lotë
As vet se di pse jam nket bot
Ditet i shtyj me 1 pik shpres
Nga ty nje lajm un po e pres
Para se te vdes

Ndoshta neser un sjam gjall
Ndoshta qyqja knon mbi varr
Ndoshta dhe ti m'kerkon me mall
E nata koft i madhi Zooot
Do te trregoj ne at booot
Sa kam derdhur loooot
aaaaa sa kam derdhur lot

Me ka lodhuuur, pruri rruges, ty duke t'kerkuuu
Cila rrugë, mund t'na bashkon prap ty edhe muuuu
Cila rrugë, mund t'na bashkon prap ty edhe muuuu

Ref.


Ky tekst u dërgua nga Zeshkanja Gv3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet