Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Kumanovare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumanovare".
3. Video është e këngës "Kumanovare", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Kumanovare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/10/2009

2009-10-31T22:15:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kumanovare" kënduar nga Pandora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pandora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hidaver Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kjo qetësi më mundon
Zemra ime qan
Vetmia kujtimet mi shpalon
Shpirtin ma helmon

Ref:
Jo më jo dhimbje ska
Lotë dhe hidhërim
Vetëm Kumanovaria
Ma sjell këtë gëzim 2X

Shiu lagë flokët e tua
Unë vënitem pranë
Asgjë s'më bënë t?ë ftohem
Vetëm pran teje t'jam

Ref:
Jo më jo dhimbje ska
Lotë dhe hidhërim
Vetëm Kumanovaria
Ma sjell këtë gëzim

Kur të shohë duke vallëzuar
Zemrën ma gëzon
Bukuria jote e rrallë
Kudo mbretëron

Ref:
Jo më jo dhimbje ska
Lotë dhe hidhërim
Vetëm Kumanovaria
Ma sjell këtë gëzim 2X

Teksti:Hidaver Osmani-Didi
Muzika:Hidaver Osmani-DidiMë Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet