Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Kush Mi Qan Hallet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kush mi qan hallet hallet kush mi din
me mungon ai djal qe don shpirti iim..(2)
Perse ti perse nuk me don
vech me fjal ti mua me mashtron
eja tii eja tii
eja se te thret ky shpirti iim
te them un te them perseri
kjo zemer te don veech ty
eja ti eja tii eja se te thret ky shpirti im
kthehu vazhdojm jeten dashurii aaa
kthehu t'lutem te un perserii..

Paske zemer ti shpejt me m'harru
tash un e kuptova se sa m'do ti muu (2)
Perse ti perse nuk me don
vech me fjal ti mua me mashtron
Eja ti eja tii
eja se thret ky shpirti iim
kthehu vazhdojm jeten dashurii aaa
kthehu t'lutem te un perserii...


Ky tekst u dërgua nga TushePandora
Publikimi: 01/12/2011


Pandora - Kush Mi Qan Hallet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Mi Qan Hallet".
3. Video është e këngës "Kush Mi Qan Hallet", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0