Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - I Padrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  115

Me ke lan,
kur me se shumti pata nevoj per ty.
Me ke than
ti prej sodit ski qka lyp n'ket shpi
shpirtin me more nqaf e jeten ma ke nxi
nuk e di qysh mujte me lan gruan me fmi

REF:
I padrejt ne qaf me more mu
ndjenja s'kishe pas as per fmit e tu
Per nje tjeter familje mke shkatrru
dije zoti madh ty ka met denu

Te kam dasht me shum se gjithcka
qe kam pas n'jet
i pashpirt kshtu mem vra e paske pas njet,
tjeter kush paska vler me shum se fmit e tu
aaa sa shum kam gabu qe ty t'kam besu

REF 2x:
I padrejt ne qaf me more mu
ndjenja s'kishe pas as per fmit e tu
Per nje tjeter familje mke shkatrru
dije zoti madh ty ka met denu

DIJE ZOTI MADH TY KA MET DENU


Ky tekst u dërgua nga SewaPandora
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/04/2012
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Urban Graphics


Pandora - I Padrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Padrejt".
3. Video është e këngës "I Padrejt", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0