Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Të Adhuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa e bukur eshte kjo jete
Sa e embel kur dashuroj
Çdo gje me duket si mjalta
Kur buzen tende e shijoj

Ref...x2
O une te adhuroj
O une te dashuroj
Vetem ty zemren do ta fal

Syte e tu me japin drite
Buza jote plot magji
Per mu je e vetmja dashuri

Me ty dua te kem parajsen
Ta kem ate qe s'e kam pase
Puthjet e tua do t'i kem mburoje
Kjo nate kurre mos te mbaroje

Ref...x2
O une te adhuroj
O une te dashuroj
Vetem ty zemren do ta fal

Syte e tu me japin drite
Buza jote plot magji
Per mu je e vetmja dashuri

...

Ref...x2
O une te adhuroj
O une te dashuroj
Vetem ty zemren do ta fal

Syte e tu me japin drite
Buza jote plot magji
Per mu je e vetmja dashuri


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPandora
Publikimi: 01/06/2005
Festivali: PoliFest 2005


Pandora - Të Adhuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Adhuroj".
3. Video është e këngës "Të Adhuroj", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0