Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Digju Kallu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjethe e vyshkur kajrajfili
Plot me ere
Nuk kndojne ma keto bilbilat
Si atehere

Zemren time s'e freskon dot
As kjo pranvere

Ajj as kjo pranvere

Ref...x2
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoi e na ka mbetur
Veç kujtime

Gjitha stinet po i pres
Une ne Prishtine
Ndoshta vdekja ma merr tash
Mu shpirtin tim

Kush prane meje
Zevendeson tash vendin tim

Ajj vendin tim

Ref...x2
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoi e na ka mbetur
Veç kujtime

...

Ref...x2
Digju kallu
Zemra ime
Ajo shkoi e na ka mbetur
Veç kujtime

Digju kallu...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiPandora
Publikimi: 15/05/2012


Pandora - Digju Kallu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju Kallu".
3. Video është e këngës "Digju Kallu", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0