Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Deri Sa Të Vdes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

STROFA (1)
dashurine qe ne e patem
dikush nuk e sheh as ne enderr
castet qe i kishim dikur
nuk harrohen kurre

neve na buzeqesh dhe fati
dikush plaste nga inati
me vjen keq qe ta pranoj
njerezit s'jane njesoj

REFRENI (2X)
sa te jem i gjalle,deri sa tvdes
te na ndaj askush s'do kete sukses
kur ne zemer je drejt
zoti ti jep krejt

SRTOFA (2)
per ty do te jem i vetmja
dije kjo eshte e verteta
nuk ke pse kerkon me shume
gjitha i kam une

neve na buzeqesh dhe fati
dikush plaste nga inati
me vjen keq qe ta pranoj
njerezit s'jane njesoj

REFRENI(2X)
sa te jem e gjelle,deri sa tvdes
te na ndaj askush s'do kete sukses
kur ne zemer je drejt
zoti ti jep krejt.....

PRAP REFRENI (2X)


Ky tekst u dërgua nga miraPandora
Publikimi: 09/06/2013
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Video Art
Hair & Makeup: Orhani Gjilan


Pandora - Deri Sa Të Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Sa Të Vdes".
3. Video është e këngës "Deri Sa Të Vdes", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 2