Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Pika Do Me Bjere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

13/10/2017

2017-10-13T11:53:52+00:00Si kam mundur të duroj kaç shum
Sa dhe lotët të më rrjedhin lum
Nuk duroj as një minut dot më
Se kam frikë kjo mendje mos më le

Po më iku truri ndonjë ditë
Fajtori vetëm që më ke mërzit
Do u them të gjithëve se kush je
Dhe pse vet s'do mundem të t'urrej

Refreni:
Po s'të pashë një ditë
Do më bjerë një pikë
Pika le t'më bjerë
Sa të shoh një herë


Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet