Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Pasha Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Ty".
3. Video është e këngës "Pasha Ty", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Pasha Ty  (Feat. Adnan Daci)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

18/07/2019

2019-07-18T16:57:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pasha Ty" kënduar nga Pandora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pandora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: BUG ProductionDërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dafina Rexhepi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sonte refuzo qdo ofert qe te vjen
nese t'shoh me tjeter
ti zemren ma then..
nese t'shoh me tjetren....(4x)

sonte refuzo qdo ofert qe te vjen
nese t'shoh me tjeter
ti zemren ma then..
prej A-s deri n'ZH ti je kompletu
veq me qen i imi
un nuk du ma shum...

ref..
po te them ne sy
pasha ty nuk genjej
kudo qe te shkoj
me mirr se ty nuk gjej
po ta them ne sy
pasha ty nuk t'mashtroj
un jam e jotja veq tjerat refuzoj

sonte dil offline
per qdo femer qe t'kerkon
1000 her pendohesh
nese nuk me beson
s'jam feme qe flen me to
e neser harron
m'thojn qe jam OK
e ti mkompleton.

ref..
po te them ne sy
pasha ty nuk genjej
kudo qe te shkoj
me mirr se ty nuk gjej
po ta them ne sy
pasha ty nuk t'mashtroj
un jam e jotja veq tjerat refuzojMë Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë