Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Publiko Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Syt dritë s'më paskan pa
Tasht Edi pse jemi nda
E Hala mendoj hala
Ku gabova qa t'kam ba
E Hala mendoj hala
Ku gabova qa t'kam ba

Ref
Publiko Lidhjen e re
Ma prej meje s'ke qa mshef
Ekam dit ekam dit
Ka mem nxan kjo dit 2x

A e puth tjetrën si mu
A i thu me shpirt të du
E si mua i premton
Që kur jet nuk lendon
E si mua i premton
Që kur jet nuk e lendon

Ref
Publiko Lidhjen e re
Ma prej meje s'ke qa mshef
Ekam dit ekam dit
Ka mem nxan kjo dit


Ky tekst u dërgua nga elfatshkupiPandora
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/03/2023
Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo
Video Produksioni: BUG Production
Produksioni: Nurteel
Solo: Faruk Luki


Pandora - Publiko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Publiko".
3. Video është e këngës "Publiko", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0