Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Pantelis Pantelidis

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
(1983-2016)  
  • Vendlindja:
  • Athine 
BIOGRAFIA: Pantelis Pantelidis është një këngëtar i huaj i njohur. Këngëtari i njohur grek Pantelis Pantelidis ka humbur jetën në një aksident tragjik në Athinë. 32-vjeçari është aksidentuar mëngjesin e datës 18 Shkurt 2016, teksa po kthehej nga një lokal ku kishte performuar. Shpejtësia e madhe ka qenë shkaku që makina të përplaset në një pemë, duke shkaktuar vdekjen e këngëtarit grek. Në makinë bashkë me të ishin edhe dy femra dhe një tjetër mashkull. Lindur në Athinë, Pantelis u rrit në Nea Ionia, një lag...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Christos Cholidis

Colonel Reyel

Muhabbet

Baris Akarsu

Buray

Tose Proeski

Alfonso Herrera

Koray Avci

Mabel Matiz

Philippe


Tags: Pantelis Pantelidis

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet