Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paola Kotemelo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Paola Kotemelo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Tetor 2020, Paola publikon videoklipin "All Mine"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Ervisa

Megan

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Paola Kotemelo, Paola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet