A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Paola Ola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Paola Ola është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Shtator 2019, Paola publikon videoklipin "Catelina", në bashkëpunim me Gracian Caka, Luluja & Mikel Osmanin. Teksti i këngës u shkrua nga Luluja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Kulla

Sara Bulku

Donika Curraj

Ina Torba

Tea Memeti

Arjeta Palushaj

Klea Markeci

Armenda Gashi

Albana Zela

Sara Kapo


Tags: Paola Ola, Paola

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019