Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perparim Murati (Papi) - Mos Loto Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U vonove shpirt edhe sonte disa or ka qe te pres
m'ze sabahi e un vetes histor e pa shpres,

Kur te zgjohesh shpirt ke me ni, kan me then se
paska vdek nje djal i ri.

Mos loto per mu pasi te kem vdek ohh shpirt
sa kesh gjall ti kimetin s'ma ke dit,
Mos vajtoo pasi qe t'me m'byllen syt
sa kesh gjall ti kimetin s'ma ke dit.

Qofsh me ymer t'gjate dhe e lumtur te un mendjen mos e qo
ja pafsh hajrin ksaj dynjaje mu me harro,

Kur te zgjohesh shpirt ke me ni, kan me then se
paska vdek nje djal i ri.

Mos loto per mu pasi te kem vdek ohh shpirt
sa kesh gjall ti kimetin s'ma ke dit,
Mos vajtoo pasi qe t'me m'byllen syt
sa kesh gjall ti kimetin s'ma ke dit.

Kur te zgjohesh shpirt ke me ni, kan me then se
paska vdek nje djal i ri.

Mos loto per mu pasi te kem vdek ohh shpirt
sa kesh gjall ti kimetin s'ma ke dit,
Mos vajtoo pasi qe t'me m'byllen syt
sa kesh gjall ti kimetin s'ma ke dit.


Ky tekst u dërgua nga Leotrimi Zekaj

Perparim Murati (Papi) - Mos Loto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Loto".
3. Video është e këngës "Mos Loto", por nuk këndohet nga Perparim Murati (Papi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Përparim Murati (Papi):


Komente 0