Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perparim Murati (Papi) - Bomba Bomba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Veten s'un e mbaj
Kur po te shoh n'qytet
Du me t'pershendet
Fjala n'fyt me jet

Zemra thote çka pret
Une une jam ra
Nxehte eshte 40 grade
Une akull jam ba

Ref...x2
Bomba bomba je moj zemer
S'un ta shkon ti asnje femer
Shpirtin po ma çon ne themer
Ti po m'kall si asnji tjeter

Ai parfumi yt
Trunin po ma hek
Edhe m'provokun
Edhe s'don me t'preke

Syrin kur ma lun
Gjaku po me vlon
Veç me nje shikim
Trupin ma bllokon

Ref...x2
Bomba bomba je moj zemer
S'un ta shkon ti asnje femer
Shpirtin po ma çon ne themer
Ti po m'kall si asnji tjeter

...

Ref...x2
Bomba bomba je moj zemer
S'un ta shkon ti asnje femer
Shpirtin po ma çon ne themer
Ti po m'kall si asnji tjeter


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Perparim Murati (Papi) - Bomba Bomba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bomba Bomba".
3. Video është e këngës "Bomba Bomba", por nuk këndohet nga Perparim Murati (Papi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Përparim Murati (Papi):


Komente 0