Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perparim Murati (Papi) - Party Party Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1
AKTIVO ALARMIN ,MOS TËT ZAJE GJUMI
DIKU PAS MESNATE ,N'PARTY ,KEM ME SHKU
VISHU E SHMINKOHU ,TË T'JESH MA E MIRA
TË BAHESH SI KUKLLA ,SONTE ,MEM SHOQRU

refren:
PARTY PARTY ,ÇDO VIKEND
DJEM E ÇIKA ,KREJT ME REND
LUJNA PINA ,S'PO DORZONA
KOKA KOLA ME LIMONA

2
ORA 1 E NATËS ,KERI PARA DERE
TI DEL NGA DRITARJA ,S'PO DON ,KUSH ME T'PA
S'KENA KOH PËR PUTHJE ,SHPEJT PO SHKON SAHATI
PO NA PRET RELAXI ,NAMIN KEM ME BA


Ky tekst u dërgua nga Ejup ShabaniPërparim Murati (Papi)
Publikimi: 01/12/2015
Muzika: Xheni
Teksti: Ejup Shabani
Orkestrimi: Xheni


Perparim Murati (Papi) - Party Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Party Party".
3. Video është e këngës "Party Party", por nuk këndohet nga Perparim Murati (Papi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Përparim Murati (Papi):


Komente 0