Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perparim Murati - Syte Mavi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ndaq me vraj, ndaq me mbyt
krejt hallall ti bej,
veq mos kerko ndarje
Mos thuj fund pash nje zot,
nese kom gabu najher
te kerkoj falje

Ref. 2x:
Syt mavi i kam per shpirt e zemer,
s'te kisha ndrru per asnji tjeter
Pa ty s'mund ta paramendoj jeten,
ndarja me kishte shkatrru

Jam perkul syt me lot,
lamtumire mos thuj
se shpirti po m'digjet
Si me t'bind qe s'kam faj,
jam ne prag te ndarjes
trupi po m'dridhet

Ref. 4x:
Syt mavi i kam per shpirt e zemer,
s'te kisha ndrru per asnji tjeter
Pa ty s'mund ta paramendoj jeten,
ndarja me kishte shkatrru


Ky tekst u dërgua nga EdonaA

Perparim Murati - Syte Mavi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte Mavi".
3. Video është e këngës "Syte Mavi", por nuk këndohet nga Perparim Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Përparim Murati (Papi):


Komente 0