Më mbaj mend (për 1 muaj)

Përparim Murati (Papi) - Kenge Kercovare (Potpuri 2021) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1. O po vinjen lodrat
2. Ani me kan thone
3. Shom lule na kishte livadhi ft. Lili Gjigodaj
4. Shkova ne sher e u erra
5. O more bylbyl ne kafaz te erxhant
6. Shtate bylbyla
Përparim Murati (Papi)
Publikimi: 10/02/2021
Orkestrimi: Xheni Meçe
00:29 1. O Po Vinjen Lodrat
04:40 2. Ani Me Kan Thone
09:04 3. Shom Lule Na Kishte Livadhi Ft. Lili Gjigodaj
13:07 4. Shkova Ne Sher E U Erra
17:10 5. O More Bylbyl Ne Kafaz Te Erxhant
21:17 6. Shtate BylbylaPërparim Murati (Papi) - Kenge Kercovare (Potpuri 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Kercovare (Potpuri 2021)".
3. Video është e këngës "Kenge Kercovare (Potpuri 2021)", por nuk këndohet nga Përparim Murati (Papi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Përparim Murati (Papi):


Komente 0