A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Papush Sadiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Papush Sadiku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 4 Qershor 2012, Papush Sadiku publikon videoklipin "Deshte A S'deshte". Më datë 11 Tetor 2013, Papush Sadiku publikon videoklipin "A Më Len Pak". Videoklipi u prodhua nga Thumbz Up....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arber Maliqi

Dedi

Stefan Marena

Besmir Metani

Denny

Xhustino Hasani

Egzon Krasniqi

Ernis Çili

Verim Zendeli

Aurel Thellimi


Tags: Papush Sadiku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019