Më mbaj mend (për 1 muaj)

Parashqevi Simaku - Kumrija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E knon kumrija lal saba m'saba,
E knon kumrija lal saba m'saba.
E na erdh vakti shpirto per me u nda,
E na erdh vakti shpirto per me u nda,

Jarinanane e duje lalen eee,
Jarinanane e duje lalen eee.

Knooo miiii qyyyyqeeeee, se po vjeeeen behaaaa-ijaaaariii,
se vjen gocaaaa tuj u rriiiiite,
Une po qaj syzezen oooo qe m'kaa laaaaaaaaaane,

Po qaj note e po qaj diteeeeee, eeee dite

O kno kumrija lal saba m'saba
O kno kumrija lal saba m'saba
e na erdh vakti shpirto per me u nda
e na erdh vakti shpirto per me u nda

Jarananne e duje lalen eeee
Jarananne e duje lalen eeee

E knon kumrija e lal dite e perdite
E knon kumrija e lal dite e perdite
se shtati i goces, lale vjen tuj u rrite
se shtati i goces, lale vjen tuj u rrite

Jarananne e duje lalen eeee
Jarananne e duje lalen eeeeNuk kemi video për këtë këngë.
Parashqevi Simaku - Kumrija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumrija".
3. Video është e këngës "Kumrija", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:


Komente 0