Më mbaj mend (për 1 muaj)


Paro & Alket Begaj - Halla Me Huqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halla Me Huqe".
3. Video është e këngës "Halla Me Huqe", por nuk këndohet nga Paro & Alket Begaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Paro & Alket Begaj - Halla Me Huqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Alket Begaj

02/04/2013

2013-04-02T11:57:25+00:00Sebashku...
Alket Begaj
Erdhi halla ne gosti
e revani e kulac
pruri dhe nje dash te zi
u ckul me kuc e me mac

Paro
erdha pra te keqen halla
e pandar qofte krushqia
per ti ber nderin nuses
u shkul e gjithe shtepia
5 djem e 3 vajza
un edhe nusja e madhe
e shtruam nje sofer te madhe
kemi boll te hedhim valle


Alket Begaj
Rrofsh e te pacim o halle
ne gezim e dasem kemi
po me gjithe keta qe prure
ne te tjeret ku do vemi

Paro
rri i qete te keqen halla
se dasma keshtu e ka
do te kaloje nje java
me te ngrene e me shaka
do ngrihem te dredh shamine
e te fluturoj ne valle
ta terboje fare krushqine
te thone qenka sorkadhe

Alket Begaj
A te keqen moj halle
te pacim e mos vdeksh kurre
heren tjeter tunde fshane
qe ta bejme punen gune

Paro
une do te nderoj qoshene
jalla ty perkrah bektashit
dhe kue te ndahen nishanet
e dua bishtin e dashit
rakin e dua safin
se jam bere nga goxha sua
dhe se zemra dhe melcin
te keqen keshtu i dua
Max Production


Ky tekst u dërgua nga Xheni VLORA
Më Shumë Këngë Nga Paro:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet