A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • P
  • Paro
  • Nuse Moj Tu Befte Nena

Official Video

Video Link

Paro - Nuse Moj Tu Befte Nena


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2013

2013-08-15T22:45:04

Video Produksioni:

MAX Production


Nuse moj t'u befte nena
Sa hyre ne shtepi brenda
C'e do driten qe ben hena
Ma morre kengen nga brenda x2

Ref...x2
Edhe ju dasmore sa jeni
Kenges bashke vertete ja themi
Lezetin ta leme ne mes
Le ta dime gjer ne mengjes

Dhender mor me salltanete
Na duaj mos mbaj sekrete
Kete nuse ku e gjete
Na beri te gjithe per vete x2

Ref...x2
Edhe ju dasmore sa jeni
Kenges bashke vertete ja themi
Lezetin ta leme ne mes
Le ta dime gjer ne mengjes

...

Nuse me te kembe te mbare
Erdhe ne oden e bardhe
Hiqe hiqe kemben zvarre
Te mos lesh asnje beqar x2

Ref...x2
Edhe ju dasmore sa jeni
Kenges bashke vertete ja themi
Lezetin ta leme ne mes
Le ta dime gjer ne mengjes


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019