Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paro - Dil Te Porta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Te porta me llamarine moj leshe verdha trendeline 2x
Rrushi bardhe pjekuro mikja ime
Rrushi bardhe pjekuro xhania ime
Dil te porta te te shoh mikja ime
Dil te porta te te shoh xhania ime


Ky tekst u dërgua nga Mugortaer


Nuk kemi video për këtë këngë.


Paro
Publikimi: 02/04/2013


Paro - Dil Te Porta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Te Porta".
3. Video është e këngës "Dil Te Porta", por nuk këndohet nga Paro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Paro:


Komente 0