Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paro - Mos Harro Polifonine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Teksti:

Arben Duka

Komente

Asnjë Koment

11/12/2017

2017-12-11T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Harro Polifonine" kënduar nga Paro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paro i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Paro:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet