Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paro - Tavolina Shtruar O Sa Ka Lezet  (Feat. Sali Malaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Sali Maliqi

14/05/2018

2018-05-14T15:00:04+00:00Tavolina shtruar
Sa paska lezet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

O per dajon tone
Do ngrem nje shendet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Po na vjen kjo vallja
Aman rreth e rreth
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

O per xhaxhan tone
Do ngrem nje shendet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet (x2)

Nusja jon princesh
Dhenderri si mbret
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Miqesia jone
E pandar per jete
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Me teze dhe halla
Dasma po bucet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet

Per niper dhe mbesa
Do ngrem nje shendet
O sa ka lezet o shoke
O sa ka lezet (x2)


Ky tekst u dërgua nga L
Më Shumë Këngë Nga Paro:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet