Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pashke

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Pashke është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Prill 2016, Pashke publikon videoklipin "Tripi O Najs"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Neshi Cakolli

Jola

Enkeleda Dervishi

Lily N

Katrin

Marigona Vitia

Ardita Begu

Irida Pojani

Eli Qorri

Tags: Pashke


Komente mbi këtë artist