Më mbaj mend (për 1 muaj)

Passenger - Girl That I Once Knew Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sometimes when the light catches her face
In a very particular way
It reminds me so true
Of a girl that I once knew

And there's something in her voice
That has left me with no choice
And a memory's renewed
Of a girl that I once knew

And there's something when she smiles
Throwing lines around her eyes
As a keyhole I see through
To a girl that I once knew

Sometimes it's almost too much
When I feel her gentle touch
Running fingers down and through
Like a girl that I once knew

And to hear her sleeping breath
The rise and falling of her chest
Moonlight paints a ghostly blue
Like a girl that I once knew

And the girl that I once knew
Left me empty and confused
And it feels different somehow
With the girl that I know nowNuk kemi video për këtë këngë.


Passenger
Publikimi: 01/01/2007


Passenger - Girl That I Once Knew
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Girl That I Once Knew".
3. Video është e këngës "Girl That I Once Knew", por nuk këndohet nga Passenger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Passenger:


Komente 0