Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paulo Dragaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Paulo Dragaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Prill 2018, Paulo Dragaj publikon videoklipin "Vajzat Shqipe". Më datë 28 Gusht 2018, Paulo Dragaj publikon videoklipin "Xinxilushe". Më datë 18 Shkurt 2019, Paulo Dragaj publikon videoklipin "Dragaj". Më datë 7 Mars 2019, Paulo Dragaj publikon videoklipin "Nana". Më datë 1 Gusht 2019, Paulo Dragaj & Bvdtou publikojnë videoklipin "Me 1 P***". Më datë 8 Nëntor 2019, B2N & Paulo publikojnë videoklipin "Fund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

Keli 2

Roni

T4k

Fredi

Rolly

Mario Beats

Erdin Jakupi

Ekrem Bislimi

Net 11

Tags: Paulo Dragaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet