Më mbaj mend (për 1 muaj)

Paulo Dragaj - Xinxilushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jam e re djal jam e bukur,lozonjare porsi flutur,me shikim te djeg si prush,ndaj me therrasin xinxilush. 2×

Refreni
Xinxilushe hajde hajde mos me ben moj ne lojra kajde, xinxilushe eja eja se me dogje si rrufeja,2×

Emrin nuk ma din askush,vec me therrasin xinxilush,po me deshte me te vertete,emrin tim djal gjeje vet,

Refreni
Xinxilushe hajde hajde mos me ben moj ne lojra kajde, xinxilushe eja eja se me dogje si rrufeja,2×

MUZIKË...

Refreni
Xinxilushe hajde hajde mos me ben moj ne lojra kajde, xinxilushe eja eja se me dogje si rrufeja,2×


Ky tekst u dërgua nga Nata Elbasanit

Paulo Dragaj - Xinxilushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xinxilushe".
3. Video është e këngës "Xinxilushe", por nuk këndohet nga Paulo Dragaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Paulo Dragaj:


Komente 0