A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pegi Xhani
Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  8

Pegi Xhani is a popular singer. Në Nëntor 2002, Pegi Xhani merr pjesë në Kënga Magjike 2002 me këngën "I Embel Si Kripa".

Në Nëntor 2003, Pegi Xhani merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Kerko Me Shume".

Në Prill 2005, Sweet Company merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Meditimi", në bashkëpunim me Pegi Xhani.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019