Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Elmazi & Jolanda Dhamo - Vitet E Rinise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Sa bukur kendon shoqja ime e mire
Ne ditarin tim ja po hyn kjo dit´
Kjo fotografi ne do na kujtoj vitet e rinis´
Shoqe hej gaz e mall
Kjo zemra jone mblodhi sonte
Neser o shkojme ne
Mirupafshim shoqe mirupafshim shok
Rruga e jetes ne na pret
Shoqe ndarja jon´s´eshte lamtumire
Vitet do na shtojne dhe me shum´miqesine
Kjo fotografi ne do na kujtoj´
Vitet e rinise
Shoqe hej kenga jon´
Pas do na ndjeke ne qe te gjithe
Neser o shkojme ne
Porsi fllad kenga e joneFeaturing: Jolanda Dhamo
Publikimi: 01/12/1981
Festivali: Festivali i 20-të në RTSH


Pellumb Elmazi & Jolanda Dhamo - Vitet E Rinise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitet E Rinise".
3. Video është e këngës "Vitet E Rinise", por nuk këndohet nga Pellumb Elmazi & Jolanda Dhamo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pellumb Elmazi:


Komente 0