A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pellumb Hajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  102
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Pellumb Hajdari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Pëllumb Hajdari vijon klasën e shtatë në Prishtinë në shkollën Emin Duraku. Eshtë me i vogli i shtëpisë dhe ka një motër dhe një vëlla më të madh se ai. Hobi i tij është futbolli. Ka marrë pjesë në festivalin për fëmijë “Polifest”, ku është shpërblyer dy herë. Edhe në festivalin e Shkodrës është shpërblyer dy herë. Në “Video kid's awards Albania Tingulli im" ka fituar çmimin "artisti më i mirë" dhe kënga tij është shpërblyer me regjinë më të mirë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Art Hajredini

Yll Bislimi

Flamur Plakaj

Agon Goqi

Emin Aliu

Erion Ajro

Gentrit Sopjani

Andi Qerreti

Klodian Duraku

Mozzi


Tags: Pellumb Hajdari, Pellumb Hajdaraj, Pllumb Hajdari, Aventurat E Picirukve

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019