Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Plaka

Nuk ka akoma asnjë votë

Pellumb Plaka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardhi Zdrava

Klajdi Topi

Sulo Latifi

Vathi Fejza

Viktor Kulaj

Hasan Marra

Ardit Ahmetaj

Besnik Perci

Cen Noreci

Altin Marra

Tags: Pellumb Plaka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet