Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Pellumb Vrinca - Sa Zemra Ke? (2013)

Pellumb Vrinca & Vida Kunora - Dasma Shqiptare (2017)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet