A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Pellumb Vrinca - Telefoni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/01/2008

2008-01-24T23:53:44

(2X)
TELEFON ME NUMRA
TELEFON ME VAL
BJERI NJEHR ZILES O
NGA NA HUPE VALL

E MARR TELEFONIN E PUTHI PER TY
C'MAMBAROVE LOTIN KUR S'TE SHOH ME SY
AMAN SI NA ERDHI O KJO JET E JONA
SI NA KALOJ MOTI O NEPER TELEFONA

PSE FOLI ME TY
MALLIN SI TA HEKU
KUR S'TE SHOH ME SY
E ME DOR S'TE PREKU

E MARR TELEFONIN E PUTHI PER TY
C'MAMBAROVE LOTIN KUR S'TE SHOH ME SY
AMAN SI NA ERDHI O KJO JET E JONA
SI NA KALOJ MOTI O NEPER TELEFONA

GAZEL............

E MARR TELEFONIN E PUTHI PER TY
C'MAMBAROVE LOTIN KUR S'TE SHOH ME SY
AMAN SI NA ERDHI O KJO JET E JONA
SI NA KALOJ MOTI O NEPER TELEFONA ....


Ky tekst u dërgua nga  shkodranja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019