Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Vrinca - Per Dy Fjal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Sa Zemra Ke?"

Komente

Asnjë Koment

03/01/2011

2011-01-03T19:01:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Dy Fjal" kënduar nga Pellumb Vrinca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Vrinca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet