Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Vrinca - Zjarri I Zemres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

do te du si buza fjalen
do te pres si bregu valen
si ylber kur pushon moti
mos harro se jam i joti

ref

kur te ndahen det e vale
kur t'bjen bore ne stine te veres
kur te harrojn lulet me dale
s'kam me te thirre ma zjarri i zemres
kur te ndrrohen stinet e motit
kur t'ja hjekesh krypen detit
kur ta ndajsh syrin prej lotit
edhe mu mke nda prej vetit

kur tbjen djelli ne mesnate
kur te harroje hana me dale
kur te kthehet dita nate
ta dish mire se jena nda


Ky tekst u dërgua nga florina

Pellumb Vrinca - Zjarri I Zemres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarri I Zemres".
3. Video është e këngës "Zjarri I Zemres", por nuk këndohet nga Pellumb Vrinca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:


Komente 0