Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pellumb Vrinca - Sa Mekat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mekat".
3. Video është e këngës "Sa Mekat", por nuk këndohet nga Pellumb Vrinca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pellumb Vrinca - Sa Mekat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

28/10/2013

2013-10-27T23:00:00+00:00e kan than vajzat qe heret
kur vjen fjala per dashni
fatin qe e caktojne te tjeret
nuk eshte fat por fatkeqsi
nuk mjafton fjala te dua
duhet edhe fat ma tjeter
kur ne zemer me ke mua
si e kalon jeten me tjeter

refreni

sa mekat sa mekat fati jot na la pa fat
ne te dy ne te dy padrejtesine
si ta zgjidhim nuk e dim
sa mekat sa mekat fati jon na la pa fat
ndoshta vec per hatrin tim
e ben zoti mrekullin

nese ban cka nuk thot zemra
pergjithmon ke me u lendu
do te jetosh me plage brenda
lene fatin e gabuar
endrrat jo nuk kane te sosur
por ce don jan vetem endrra
dashurine qe e ke burgosur
mos e mbaj te lidhur me pranga

refreni (2x)
sa mekat sa mekat fati jon na la pa fat
ne te dy ne te dypadrejtesin
si ta zgjidhim nuk e dim
sa mekat sa mekat fati jon na la pa fat
ndoshta vec per hatrin tim
e ben zoti mrekullin


Ky tekst u dërgua nga fabjola d
Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet